SETRA S328

Numer aukcji: 212504

Do końca: 9 dni 21 godzin (2022-12-07 12:00:00)

Marka: SETRA
Model: S328
Rok produkcji: 2001
Nr rejestracyjny: TKI2413A
VIN: WKK31900001000715
Paliwo: Olej napędowy
Przebieg: 1 km
Pojemność: 14618 cm3

Idea Getin Leasing S.A. posiada zaświadczenie potwierdzające dane z utraconej KP.

Próbę ruchowej nie wykonano - uszkodzona dźwignia zmiany biegów. Uruchomiono silnik.
Ważność badań technicznych wg wpisu w dowodzie rejestracyjnym 2020.05.30.
Udostępniono następujące dokumenty:
dwa komplety kluczy
Brak jakichkolwiek informacji o serwisowaniu pojazdu.
Zmierzona grubość powłoki lakierniczej na wszystkich elementach w granicach wartości 291 do 450 mikronów

Lodówka
Ogrzewanie postojowe

53 800 PLNnetto

Famat Serwis Sp. z o.o., Słomczyn 70, 05-600 Grójec, tel. + 48 516 579 714

SETRA S328

53 800 PLNnetto