Sortownia do owoców GREEFA MSE2000

Numer aukcji: 140122

Do końca: 27 dni 41 minut (2020-09-04 09:00:00)

Dane przedmiotu:

Rok produkcji: 2006
Nr seryjny: 22982-011

Sortownia do owoców, typ MSE 2000 (07.176.760)
Producent/marka: GREEFA.
Parametry techniczne:
 Zasilnie 400V, 50 Hz,
 Ilość rzędów: 4
 Ilość wyjść sortownika: 10
 Wymiary (po złożeniu, dł. x szer.): 30 600 x 1000 mm
 Oznaczenie CE na maszynie: Tak.
źródło: tabliczka znamionowa, wyspecjalizowane witryny internetowe.
 Sortownik,
 Waga,
 Taśmociąg (rozmontowany na 4 części),
 Taśma (składowana na 3 paletach),
 Szafa sterownicza z komputerem i drukarką.
Uwagi: Dokumentacja techniczna: brak.
Opis stanu technicznego.
Ogólny stan techniczny wizualny - dostateczny.
Oględziny na parkingu depozytowym:
 Brak możliwości sprawdzenia maszyny w działaniu w warunkach oględzin.
 Widoczne ślady użytkowania: znaczne zabrudzenia, zarysowania eksploatacyjne,
ubytki powłoki lakierowej;
 Dokumentacja techniczna: brak;
 Maszyna rozmontowana na podzespoły bazowe, wizualnie kompletna, na podstawie
protokołu zdawczo/odbiorczego maszyna przed rozmontowaniem uruchomiona,
instalacja elektryczna częściowo rozmontowana, osłony mechanizmów częściowo
zdemontowane.
 Części maszyny uszkodzone kwalifikujące się do napraw/wymiany:
- transporter wejściowy - szczotki transportera znacznie zanieczyszczone, ze śladami
zużycia, osłony rozdzielające rzędy z ubytkami,
- trasy kablowe – z wygięciami, pęknięciami,
- stoły transportowe – rozmontowane na podzespoły bazowe, konstrukcja stołów ze
śladami niewielkich modyfikacji, osłona wirnika silnika napędowego głównego –
wgnieciona.
 Maszyna nie posiada aktualnego przeglądu/opinii serwisu, wymaga przeprowadzenia
bieżących czynności serwisowych, weryfikacji sprawności technicznej w warunkach
serwisowych oraz weryfikacji kompletności elementów składowych.
Wyposażenie widoczne na zdjęciach.
Uwagi: Brak informacji o przeprowadzonych przeglądach, naprawach oraz warunkach
eksploatacji.

230 000 PLNnetto

Załącznik 26239

Famat Serwis Sp. z o.o., Słomczyn 70, 05-600 Grójec, tel. + 48 516 579 714

230 000 PLNnetto