AUDI A6 2.0 TDI 190M AUTOMAT- GF

Numer aukcji: 172636

Do końca: 5 dni 14 godzin (2021-04-16 12:00:00)

Marka: Audi
Model: A6
Rok produkcji: 2017
Nr rejestracyjny: KR8AU40
VIN: WAUZZZ4G3JN043175
Paliwo: Olej napędowy
Karoseria: Sedan / Limuzyna
Przebieg: 98897 km

AUDI A6 [4G] 14-18 (A6 2.0 TDI ultra S tronic)

Kolor: Czarny (metalic)

Wyposażenie standardowe:
ABS - system zapobiegający blokowaniu się kół podczas hamowania; Adaptacyjne światła hamowania - aut. włączanie świateł awaryjnych w przypadku nagłego hamowania; Airbag 6 sztuk (czołowe poduszki kierowcy i pasażera, boczne poduszki- przód, kurtyny powietrzne); Alarm; Asystent świateł drogowych - funkcja automatycznego włączania/wyłączania świateł drogowych; Audi drive select - regulacja charakterystyki układu kierowniczego; Audi pre sense basic - system wspomagający bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów; Czujnik ciśnienia w oponach; Czujnik deszczu; Czujnik zmierzchowy świateł; Dywaniki welurowe - przód i tył; ESC - układ stabilizacji toru jazdy; Elementy dekoracyjne wnętrza - Satin; Felgi aluminiowe 17 (6-ramienne) z ogumieniem 225/55; Fotele przednie z manualną regulacją wysokości; Gniazdo 12V w bagażniku; Hamulec postojowy - elektromechaniczny; Kierownica wielofunkcyjna 4-ramienna - skórzana; Klimatyzacja automatyczna; Kolumna kierownicy z manualną regulacją położenia; Komputer pokładowy z monochromatycznym wyświetlaczem; Koło zapasowe - dojazdowe; Lakier uni; Lampy ksenonowe PLUS ze spryskiwaczami i światłami do jazdy dziennej LED; Lampy tylne wykonane w technice diodowej (LED); Listwy progowe z aluminium; Listwy wokół szyb bocznych, srebrne; Lusterka boczne regulowane elektrycznie; Lusterka boczne w kolorze nadwozia; Lusterka boczne, ogrzewane; Popielniczka i zapalniczka; Przedni podłokietnik; Przycisk Start/Stop; Radio MMI; Sygnalizacja niezapiętych pasów bezpieczeństwa; System MMI z 6,5 calowym wyświetlaczem (chowanym); System Start/Stop z systemem rekuperacji; Szyb przednie i tylne regulowane elektrycznie; Szyby termoizolacyjne; Tapicerka tkaninowa Effekt; Tempomat; Tylna kanapa składana, dzielona; Tylny podłokietnik; Uchwyty ISOFIX - przód i tył; Wspomaganie układu kierowniczego - Servotronic; Zamek centralny z pilotem; Zawieszenie dynamiczne; Śruby zabezpieczające koła przed kradzieżą

Wyposażenie dealerskie:
Audi Connect + Audi Phone Box; Audi parking system przód/tył - czujniki parkowania; Komputer pokładowy z funkcją optymalizacji zużycia paliwa z kolorowym wyświetlaczem; Lakier metalik; Lampy w technologii LED (diodowe) z asystentem świateł drogowych, skrętne; Pakiet promocyjny Comfort

Pojazd pochodzi z polskiej sieci dealerskiej, samochód - 1 właściciel, możliwość wglądu w dokumentację serwisową pojazdu - kontakt Andrzej Fluder 572-330-547

87 900 PLNnetto

Wycena 2 (bez ceny)

Getin Fleet S.A.
Gwiaździsta 66
53-413 Wrocław

87 900 PLNnetto