NISSAN QASHQAI GF

Numer aukcji: 164897

Do końca: 2 dni 11 godzin (2021-01-25 12:00:00)

Marka: Nissan
Model: Qashqai
Rok produkcji: 2017
Nr rejestracyjny: KR6AP04
VIN: SJNFDNJ11UZ070107
Pierwsza rejestracja: 2017-08-30
Paliwo: Olej napędowy
Karoseria: Hatchback
Polisa: 2020-11-26
Przebieg: 72508 km

NISSAN Qashqai 13-17 (Qashqai 1.6 dCi 4x4 N-Connecta)

Kolor: Szary (metalic)

Wyposażenie standardowe:
ABS; Adaptacyjne światła drogowe; Airbag 6 sztuk (czołowe poduszki kierowcy i pasażera, boczne poduszki - przód, kurtyny powietrzne); Aktywna kontrola toru jazdy; Aktywne zagłówki - przód; Brake Assistant - asystent układu hamulcowego; Chromowane obramowanie szyb bocznych; Czujnik ciśnienia w oponach; Czujnik deszczu; Czujnik odległości przy parkowaniu przód/tył; EBD - elektroniczny rozdział sił hamowania; ESP - układ stabilizacji toru jazdy; El. podnoszenie szyb, przód; Elektryczny hamulec awaryjny - system awaryjnego hamowania w sytuacji zagrożenia zderzeniem; Felgi aluminiowe 18 z ogumieniem 215/55; Fotel kierowcy z manualną regulacją wysokości; Funkcja powitania światłami do jazdy dziennej; Gniazdo AUX; Gniazdo USB; Gniazdo iPod; Hamulec postojowy - elektryczny; Immobilizer; Instalacja radiowa + 6 głośników; Interfejs Bluetooth; Kierownica i drążek biegów skórzane; Kierownica ze sterowaniem radia; Klamki zewnętrzne w kolorze nadwozia; Klimatyzacja automatyczna, dwustrefowa; Kolumna kierownicy regulowana w pionie i poziomie; Komputer pokładowy; Koło zapasowe; Lakier uni; Lusterka boczne elektrycznie składane; Lusterka boczne regulowane elektrycznie i ogrzewane; Lusterko wsteczne automatycznie przyciemniające się; Podłokietnik przy fotelu kierowcy ze schowkiem; Radio CD/MP3; Schowek na okulary; Sygnalizacja niezapiętych pasów bezpieczeństwa z przodu; System I-Key z przyciskiem Start/Stop; System Nissan Connect 2.0 - system nawigacji z dotykowym ekranem, MP3, USB, iPod, 6 głośn., kamera; System Start/Stop; System aktywnej kontroli zawieszenia; System aranżacji przestrzeni bagażowej; System kamer 360; System kontroli ruchów nadwozia; System ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu; System rozpoznawania znaków drogowych; Szyby boczne tylne i szyba tylna dodatkowo przyciemniane; Tapicerka materiałowa; Tempomat; Tylne drzwi z blokadą zabezpieczającą przed otwarciem przez dzieci; Tylne oparcie składane, dzielone; Tylny podłokietnik; USS - system wspomagający wjazd na wzniesienie; Uchwyty ISOFIX do inst. fotelika, tył; Uchwyty na kubki z przodu; Wspomaganie układu kierowniczego; Wyłącznik deaktywujący poduszkę powietrzną; Zamek centralny z pilotem; Zderzaki w kolorze nadwozia; Światła do jazdy dziennej LED; Światła przeciwmgielne

Wyposażenie dealerskie:
Lakier metalik; Pakiet Premium

Pojazd pochodzi z polskiej sieci dealerskiej, samochód - 1 właściciel, możliwość wglądu w dokumentację serwisową pojazdu - kontakt Andrzej Fluder 572-330-547

56 700 PLNnetto

Wycena 2 (bez ceny)

Getin Fleet S.A.
Gwiaździsta 66
53-413 Wrocław

NISSAN QASHQAI GF

56 700 PLNnetto