SCANIA R420 LA 4x2HEB Top.

Numer aukcji: 172490

Do końca: 3 dni 15 godzin (2021-04-14 12:00:00)

Marka: SCANIA
Model: R 420
Rok produkcji: 2012
Nr rejestracyjny: TKI0852A
VIN: XLER4X20005287069
Pierwsza rejestracja: 2012-01-19
Paliwo: Olej napędowy
Klasa EURO: EURO 5
Polisa: 2021-10-29
Przebieg: 888160 km

Wykonano próbę uruchomienia silnika - nierówna praca silnika
Nie wykonano jazdy próbnej - uszkodzona skrzynia biegów
Ważność badań technicznych do dn. 2020.05.06
Ważność polisy OC wg wydruku z historiapojazdu.gov.plważność polisy do dn. 2021.10.29

Udostępniono następujące dokumenty:
dowód rejestracyjny
2 klucze do pojazdu (1 nie pasuje do zamków)
protokół zdawczo odbiorczy

Ogólny stan pojazdu: przeciętny, uszkodzony.

Brak istotnych informacji na stronie https://historiapojazdu.gov.pl/:

Brak karty pojazdu. pPojazd sprzedawany z zaświadczeniem potwierdzającym dane zawarte w zagubionej karcie pojazdu.

Tachograf
Ogrzewanie postojowe
Kabina sypialna
Zawieszenie Pneumatyczne

52 800 PLNnetto

Załącznik 30747

Famat Serwis Sp. z o.o., Słomczyn 70, 05-600 Grójec, tel. + 48 516 579 714

SCANIA R420 LA 4x2HEB Top.

52 800 PLNnetto