DAF XF. 105 460

Numer aukcji: 165414

Do końca: 6 dni 12 godzin (2021-01-29 12:00:00)

Marka: Daf
Model: FT XF 105.460
Rok produkcji: 2008
Nr rejestracyjny: WZY01476
VIN: XLRTE47MS0E845105
Pierwsza rejestracja: 2008-10-15
Paliwo: Olej napędowy
Klasa EURO: EURO 5
Polisa: 2021-12-22
Przebieg: 1437436 km

Wykonano próbę uruchomienia silnika - pojazd nie odpala, rozładowane akumulatory
Ważność badań technicznych do dn. 2021.11.16
Ważność polisy OC wg wydruku z historiapojazdu.gov.plważność polisy do dn. 2021.12.22

Udostępniono następujące dokumenty:
- dowód rejestracyjny
- karta pojazdu
- protokół zdawczo odbiorczy
- instrukcje obsługi
- jeden klucz do pojazdu

Ogólny stan pojazdu: przeciętny, liczne uszkodzenia

Brak istotnych informacji na stronie https://historiapojazdu.gov.pl/:

Tachograf
Ogrzewanie postojowe
Retarder
Kabina sypialna

30 000 PLNnetto

Załącznik 31402

Famat Serwis Sp. z o.o., Słomczyn 70, 05-600 Grójec, tel. + 48 516 579 714

DAF XF. 105 460

30 000 PLNnetto