PEUGEOT BOXER 2.0 160 KM 10 EUROPALET- USZKODZONY

Numer aukcji: 191073

Do końca: 16 godzin 18 minut (2021-12-01 12:00:00)

Marka: Peugeot
Model: BOXER
Rok produkcji: 2017
Nr rejestracyjny: RZ8638S
VIN: VF3YD3MAU12D44069
Pierwsza rejestracja: 2017-09-21
Paliwo: Olej napędowy
Klasa EURO: EURO 6
Przebieg: 318359 km
Pojemność: 1997 cm3

Pojazd Uszkodzony
Wymiary zabudowy dług.: 5000 mm / szer.: 2200 mm / wys. burt: 400 mm

Kabina sypialna

33 100 PLNnetto

33 100 PLNnetto