HYUNDAI I30 COMFORT 1.6 CRDI 116KM- USZKODZONY

Numer aukcji: 188544

Do końca: 5 dni 12 godzin (2021-10-27 12:00:00)

Marka: HYUNDAI
Model: i30
Rok produkcji: 2009
Nr rejestracyjny: OB86392
VIN: TMADC81SP9J001095
Pierwsza rejestracja: 2009-05-14
Paliwo: Olej napędowy
Karoseria: Kombi
Przebieg: 280353 km
Pojemność: 1582 cm3
Kolor: SZARY

Sprzedawany pojazd był przedmiotem pożyczki. W związku z tym w dowodzie rejestracyjnym figurują dane pożyczkobiorcy.

Brak karty pojazdu. Odtworzenie dokumentu leży po stronie nowego nabywcy na podstawie dokumentów przekazanych przy odbiorze pojazdu. Nowy nabywca wraz z przekazanym Oświadczeniem o utraconej karcie pojazdu będzie zobowiązany udać się do Wydziału Komunikacji macierzystego dla nr rejestracyjnego po zaświadczenie potwierdzające dane z utraconej karty pojazdu.

ASR
Autoalarm
Manualna skrzynia biegów

5 100 PLNnetto

ot

5 100 PLNnetto