RENAULT MASTER L3H1 2.3 DCI 163KM PLANDEKA- USZKODZONY

Numer aukcji: 208991

Do końca: 21 godzin 37 minut (2022-10-03 12:00:00)

Marka: RENAULT
Model: MASTER
Rok produkcji: 2016
Nr rejestracyjny: SK529JG
VIN: VF1VBU4Z654924211
Pierwsza rejestracja: 2016-04-27
Paliwo: Olej napędowy
Klasa EURO: EURO 5
Przebieg: 515692 km
Pojemność: 2299 cm3

Ogrzewanie postojowe
Kabina sypialna

Cena aktualna:

22 100 PLNnetto

Cena wywoławcza:

22 100 PLNnetto
Prowizja za udział w aukcji 2% Aukcja skierowana do podmiotów gospodarczych

ot

22 100 PLNnetto
PLNnetto
LICYTUJ