Jaguar F-Pace 2.0 i4D AWD

Numer aukcji: 203421

Do końca: 14 godzin 20 minut (2022-07-04 17:00:00)

Marka: Jaguar
Model: F-Pace
Rok produkcji: 2017
Nr rejestracyjny: WB1320R
VIN: SADCA2BN4JA275742
Pierwsza rejestracja: 2017-12-07
Paliwo: Olej napędowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Karoseria: SUV
Przebieg: 89723 km
Pojemność: 1999 cm3
Kolor: SZARY

Pojazd uszkodzony
Brak możliwości uruchomienia silnika-wyciek paliwa.
Brak płynu chłodniczego silnika.
Brak oleju w silniku.
Zdemontowany wał napędowy

Cena aktualna:

92 500 PLNnetto

Cena wywoławcza:

92 500 PLNnetto

Wycena 2 (bez ceny)

Idea Fleet S.A.

GB Truck, ul. Połczyńska 110, 01-304 Warszawa, tel. + 48 22 664 69 90

Jaguar F-Pace 2.0 i4D AWD

92 500 PLNnetto
PLNnetto
LICYTUJ