FORD TRANSIT L2 AMBIENTE 2.0 TDCI 105KM USZKODZONY

Numer aukcji: 189227

Do końca: 13 dni 12 godzin (2021-11-04 12:00:00)

Marka: Ford
Model: Transit
Rok produkcji: 2017
Nr rejestracyjny: WI325GR
VIN: WF0XXXTTGXHC67239
Pierwsza rejestracja: 2017-12-08
Paliwo: Olej napędowy
Klasa EURO: EURO 6
Dowód rejestracyjny: Potwierdzenie danych
Przebieg: 1 km
Pojemność: 1997 cm3

30 400 PLNnetto

Idea Getin Leasing SA Automotive SKA

30 400 PLNnetto