FORD TRANSIT L3 TREND 2.0 TDCI 105KM USZKODZONY

Numer aukcji: 206539

Do końca: 10 dni 19 godzin (2022-08-30 12:00:00)

Marka: Ford
Model: Transit
Rok produkcji: 2016
Nr rejestracyjny: PO3AV60
VIN: WF0XXXTTGXGD26391
Pierwsza rejestracja: 2017-06-13
Paliwo: Olej napędowy
Klasa EURO: EURO 6
Przebieg: 213871 km
Pojemność: 1997 cm3
Kolor: BRĄZOWY

Dowód rejestracyjny zatrzymany fizycznie. Spółka IGL S.A. posiada dokument z Policji potwierdzający fizycznie zatrzymanie dokumentu.

15 400 PLNnetto

15 400 PLNnetto