MAN TGX 18.400 BLS USZKODZONY

Numer aukcji: 203631

Do końca: 10 dni 9 godzin (2022-07-14 12:00:00)

Marka: MAN
Model: TGX
Rok produkcji: 2008
Nr rejestracyjny: PKS14052
VIN: WMA06XZZ99W126072
Pierwsza rejestracja: 2008-10-27
Paliwo: Olej napędowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Klasa EURO: EURO 5
Przebieg: 1331341 km
Pojemność: 10520 cm3
Tachograf: TAK

Sprzedawany pojazd był przedmiotem pożyczki. W związku z tym w dowodzie rejestracyjnym figurują dane pożyczkobiorcy.

Brak karty pojazdu. Odtworzenie dokumentu lezy po stronie nowego nabywcy, na podstawie dokumentacji przekazanej przy odbiorze pojazdu.

Tachograf
Lodówka
Ogrzewanie postojowe
Retarder
Kabina sypialna
Zawieszenie Pneumatyczne

28 100 PLNnetto

MAN TGX 18.400 BLS USZKODZONY

28 100 PLNnetto