CHRYSLER GRAND VOYAGER LIMITED USZKODZONY

Numer aukcji: 203625

Do końca: 10 dni 10 godzin (2022-07-14 12:00:00)

Marka: CHRYSLER
Model: GRAND VOYAGER
Rok produkcji: 2010
Nr rejestracyjny: DW846XA
VIN: 2A4RS6D58AR501553
Pierwsza rejestracja: 2011-07-07
Paliwo: Olej napędowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Karoseria: Van / Minibus
Przebieg: 1 km
Pojemność: 2768 cm3
Kolor: GRANATOWY

ASR
Alufelgi
Czujnik deszczu
Skórzana Tapicerka
Automatyczna skrzynia biegów

10 800 PLNnetto

Idea Getin Leasing SA Automotive SKA

10 800 PLNnetto