VOLKSWAGEN TRANSPORTER 1.9 TDI 105KM USZKODZONY

Numer aukcji: 194955

Do końca: 8 dni 16 godzin (2022-02-04 12:00:00)

Marka: Volkswagen
Model: Transporter
Rok produkcji: 2004
Nr rejestracyjny: DTR54791
VIN: WV2ZZZ7HZ5X013331
Pierwsza rejestracja: 2005-01-18
Paliwo: Olej napędowy
Karoseria: Van / Minibus
Klasa EURO: EURO 3
Przebieg: 426851 km
Pojemność: 1896 cm3
Kolor: CZERWONY

Manualna skrzynia biegów

11 000 PLNnetto

11 000 PLNnetto