IVECO DAILY FURGON 106KM USZKODZONY

Numer aukcji: 203740

Do końca: 11 dni 11 godzin (2022-07-15 12:00:00)

Marka: IVECO
Model: DAILY
Rok produkcji: 2012
Nr rejestracyjny: PO2GX82
VIN: ZCFC357160D467614
Pierwsza rejestracja: 2012-12-17
Paliwo: Olej napędowy
Klasa EURO: EURO 5
Przebieg: 288983 km
Pojemność: 2287 cm3

17 200 PLNnetto

Idea Getin Leasing SA Automotive SKA

17 200 PLNnetto