BMW X5 3.0D 235KM XDRIVE USZKODZONY

Numer aukcji: 203618

Do końca: 10 dni 10 godzin (2022-07-14 12:00:00)

Marka: BMW
Model: X5
Rok produkcji: 2007
Nr rejestracyjny: PZ665MV
VIN: WBAFF41080L057704
Pierwsza rejestracja: 2007-09-26
Paliwo: Olej napędowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Karoseria: SUV
Przebieg: 294570 km
Pojemność: 2993 cm3
Kolor: SZARY

Sprzedawany pojazd był przedmiotem pożyczki. W związku z tym w dowodzie rejestracyjnym figurują dane pożyczkobiorcy.

Brak karty pojazdu. Odtworzenie dokumentu leży po stronie nowego nabywcy na podstawie dokumentów przekazanych przy odbiorze pojazdu. Nowy nabywca wraz z przekazanym Oświadczeniem o utraconej karcie pojazdu będzie zobowiązany udać się do Wydziału Komunikacji macierzystego dla nr rejestracyjnego po zaświadczenie potwierdzające dane z utraconej karty pojazdu.

ASR
4WD
Alufelgi
Reflektory Xenon
Skórzana Tapicerka
Nawigacja Satelitarna
Kamera cofania
Automatyczna skrzynia biegów

26 900 PLNnetto

26 900 PLNnetto