SCANIA P 340 wywrotka

Numer aukcji: 206659

Do końca: 4 dni 20 godzin (2022-08-24 12:00:00)

Marka: SCANIA
Model: P 380
Rok produkcji: 2008
Nr rejestracyjny: TK6062X
VIN: YS2P6X20002037002
Pierwsza rejestracja: 2008-10-27
Paliwo: Olej napędowy
Klasa EURO: EURO 4
Przebieg: 342990 km
Pojemność: 11700 cm3
Legalizacja do: 2022-05-11
Kolor: CZERWONY

SCANIA P340 CB 6x2MNZ

WYPOSAŻENIE DODATKOWE

1 Centralne smarowanie
2 Fotel kierowcy komfortowy (amortyzacja, podgrzewanie)
3 Fotel pasażera zawieszony pneumatycznie
4 Kabina zawieszona pneumatycznie
5 Kamera cofania
6 Klimatyzacja
7 Ogrzewanie niezależne Hydronic
8 Osłona p/słoneczna zewnętrzna
9 Oś III podnoszona
10 Radioodtwarzacz CD
11 Reflektory dodatkowe 4 szt.
12 Sygnalizatory świetlne dachowe
13 System podgrzewania silnika, kabiny z zewnętrznego źródła (brak okablowania)
14 Szyba kierowcy regulowana elektrycznie
15 Wycieraczki reflektorów
16 Zamek centralny

Pojazd posiada polisę postojową.

Tachograf
Ogrzewanie postojowe
Kabina sypialna

Cena aktualna:

90 200 PLNnetto

Cena wywoławcza:

90 200 PLNnetto
Prowizja za udział w aukcji 2% Aukcja skierowana do podmiotów gospodarczych

SCANIA P 340 wywrotka

90 200 PLNnetto
PLNnetto
LICYTUJ