FORD FOCUS SYNC EDITION 1.5 TDCI 120KM USZKODZONY

Numer aukcji: 206747

Do końca: 13 dni 20 godzin (2022-09-02 12:00:00)

Marka: Ford
Model: FOCUS
Rok produkcji: 2017
Nr rejestracyjny: SC3587S
VIN: WF06XXGCC6HJ02076
Pierwsza rejestracja: 2017-03-29
Paliwo: Olej napędowy
Karoseria: Kombi
Klasa EURO: EURO 6
Przebieg: 195973 km
Pojemność: 1499 cm3
Kolor: SZARY

L.p. Nazwa pakietu / elementu pakietu wyposażenia standardowego
1 ABS EBD - system dystrybucji siły hamowania
ABS - system zapobiegający blokowaniu kół
System dystrybucji siły hamowania elektroniczny EBD
2 Konsola centralna z podłokietnikiem
Podłokietnik centralny przedni
Konsola centralna
Gniazdo 12V 2 szt.
Złącze "USB"
3 Siedzenia tylne dzielone i składane 60/40
Siedzenia tylne dzielone
Siedzenia tylne składane
4 System kontroli trakcji ESC
System poprawiający stabilność na zakrętach TVC
System kontroli trakcji TA
System wspomagania nagłego hamowania EBA

WYPOSAŻENIE DODATKOWE

1 Autoalarm obwodowy i pojemnościowy
2 Klimatyzacja automatyczna 2 strefowa
3 Koło zapasowe dojazdowe
4 Lakier metalizowany
5 Mata na podłogę bagażnika
6 Szyba przednia i dysze spryskiwaczy szyby przedniej ogrzewane
Szyba przednia ogrzewana
Dysze spryskiwaczy podgrzewane
7 Szyby tylne dodatkowo przyciemnione (niefabr.)
8 Szyby tylne regulowane elektrycznie
9 Tempomat z ogranicznikiem prędkości
Ogranicznik prędkości
10 Zabezpieczenie krawędzi drzwi aktywne DEP

Autoalarm
Alufelgi
Manualna skrzynia biegów

16 600 PLNnetto

16 600 PLNnetto