DAF XF 460 FT Super Space Cab

Numer aukcji: 203522

Do końca: 10 dni 9 godzin (2022-07-14 12:00:00)

Marka: Daf
Model: XF
Rok produkcji: 2014
Nr rejestracyjny: FGW63J8
VIN: XLRTEH4300G047323
Pierwsza rejestracja: 2015-02-27
Paliwo: Olej napędowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Przebieg: 884396 km
Pojemność: 12902 cm3
Legalizacja do: 2022-01-18

WYPOSAŻENIE DODATKOWE

1 Fotel pasażera Comfort
2 Lodówka
3 Ospojlerowanie kabiny
4 Przystawka odbioru mocy, zbiornik hydr.
5 Radio CB (brak mikrofonu)
6 Radioodtwarzacz
7 Skrzynia biegów zautomatyzowana

Pojazd uszkodzony.
Silnik - nieudana próba rozruchu, niesprawność zestawu wskaźników, ślady ingerencji w skrzynkę elektryczną,
Brak wskazania przejechanego dystansu km na zestawie wskaźników. Odczytu dokonano z tachografu.

Tachograf
Kabina sypialna

93 000 PLNnetto

DAF XF 460 FT Super Space Cab

93 000 PLNnetto