Wywrotka MAN 41.480 TGA - uszkodzony

Numer aukcji: 209112

Do końca: 2 dni 21 godzin (2022-10-05 12:00:00)

Marka: MAN
Model: TGA
Rok produkcji: 2004
Nr rejestracyjny: NNI14431
VIN: WMAH76ZZ54L038429
Pierwsza rejestracja: 2004-06-10
Paliwo: Olej napędowy
Pojemność: 12816 cm3
Legalizacja do: 2021-07-18

MAN TGA 41.480

Pojazd posiada umorzoną rejestrację WGM1465A.
Nowy nabywa po sprzedaży otrzyma:
- kopię Decyzji o umorzeniu;
- FV zakupu przez spółkę potwierdzoną „za zgodność” przez Notariusza
- DR na wcześniejszą rejestrację NNI14431;
- KP.
W związku z umorzeniem rejestracji TR zostały zdeponowane w Wydziale Komunikacji.

Samochód ciężarowy, wywrotka MAN 41.480 TGA E3 FFDAK 8x8/4
Rodzaj zabudowy: samowyładowcza Meiller, wymiary wewn. [m]: 6,10x2,30x1,28

Licznik kilometrów - brak wskazania / niesprawność licznika oraz tachografu

Brak

Cena aktualna:

112 500 PLNnetto

Cena wywoławcza:

112 500 PLNnetto
Prowizja za udział w aukcji 2% Aukcja skierowana do podmiotów gospodarczych

112 500 PLNnetto
PLNnetto
LICYTUJ