SCANIA G420 LA4X2MNA - uszkodzony

Numer aukcji: 208852

Do końca: 3 dni 21 godzin (2022-10-06 12:00:00)

Marka: SCANIA
Model: G420
Rok produkcji: 2011
Nr rejestracyjny: BI294CX
VIN: VLUG4X20009156971
Pierwsza rejestracja: 2011-04-13
Paliwo: Olej napędowy
Dowód rejestracyjny: Potwierdzenie danych
Przebieg: 838995 km
Pojemność: 11700 cm3
Tachograf: TAK

SCANIA G420 LA4X2MNA

Brak dowodu rejestracyjnego. Idea Getin Leasing S.A. jest w posiadaniu zaświadczenia potwierdzającego dane zawarte w dowodzie rejestracyjnym oraz oświadczenia o zatrzymaniu DR przez Policję

Pojazd posiada polisę postojową.

Tachograf
Kabina sypialna

48 600 PLNnetto

48 600 PLNnetto