Autobus Kutsenits CITY - uszkodzony

Numer aukcji: 205982

Do końca: 2 dni 19 godzin (2022-08-22 12:00:00)

Marka: KUTSENITS
Model: CITY
Rok produkcji: 2010
Nr rejestracyjny: DSR50347
VIN: ZX9FNF00091KU0193
Pierwsza rejestracja: 2010-09-28
Paliwo: Olej napędowy
Przebieg: 507101 km
Pojemność: 2998 cm3

49 000 PLNnetto

49 000 PLNnetto