Autobus KUTSENITS CITY - uszkodzony

Numer aukcji: 205981

Do końca: 2 dni 19 godzin (2022-08-22 12:00:00)

Marka: KUTSENITS
Model: CITY
Rok produkcji: 2011
Nr rejestracyjny: DSR50348
VIN: ZCFC65C0005845041
Pierwsza rejestracja: 2011-05-10
Paliwo: Olej napędowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Przebieg: 227698 km
Pojemność: 2625 cm3

Tachograf

51 900 PLNnetto

51 900 PLNnetto