JAGUAR XF PRESTIGE 3.0D 300KM- USZKODZONY

Numer aukcji: 206229

Do końca: 4 dni 19 godzin (2022-08-24 12:00:00)

Marka: Jaguar
Model: XF
Rok produkcji: 2016
Nr rejestracyjny: GS98389
VIN: SAJBB4BK1HCY27400
Pierwsza rejestracja: 2016-05-06
Paliwo: Olej napędowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Karoseria: Sedan / Limuzyna
Dowód rejestracyjny: Potwierdzenie danych
Tablice rejestracyjne: 1
Przebieg: 37751 km
Pojemność: 2993 cm3
Kolor: ZIELONY

Sprzedawany pojazd był przedmiotem pożyczki.

Brak dowodu rejestracyjnego. Odtworzenie dokumentu lezy po stronie nowego nabywcy, na podstawie dokumentacji przekazanej przy odbiorze pojazdu.

Brak 1 TR - Idea Getin Leasing S.A. Automotive S.K.A. posiada oświadczenie o utraconej tablicy rejestracyjnej.

ASR
Alufelgi
Czujnik deszczu
Reflektory Xenon
Skórzana Tapicerka
Nawigacja Satelitarna
Czujnik zmierzchu
Automatyczna skrzynia biegów

33 900 PLNnetto

Idea Getin Leasing SA Automotive SKA

33 900 PLNnetto