RENAULT MASTER L3H1 2.3 DCI 163KM PLANDEKA Z WINDĄ USZKODZONY

Numer aukcji: 206535

Do końca: 10 dni 18 godzin (2022-08-30 12:00:00)

Marka: RENAULT
Model: MASTER
Rok produkcji: 2016
Nr rejestracyjny: SK984JM
VIN: VF1VBU4Z255210516
Pierwsza rejestracja: 2016-06-16
Paliwo: Olej napędowy
Klasa EURO: EURO 5
Dowód rejestracyjny: Potwierdzenie danych
Przebieg: 423590 km
Pojemność: 2299 cm3

Brak dokumentacji UDT. Odtworzenie dokumentacji leży po stronie nowego nabywcy.

VIN: V F 1 V B U 4 Z 2 5 5 2 1 0 5 1 6
Marka: RENAULT
Nr rejestracyjny: SK984JM
Model pojazdu: Master FWD dCi MR`14 E5 3.5t
Wersja: L3H1 Pack ClimS&S E
Rok produkcji: 2016
Wskazanie drogomierza 423590 km
Data pierwszej rejestracji 2016/06/16
Data ważności badania technicznego 2022/06/08
Rodzaj zabudowy skrzyniowa kurtynowa z dachem stałym
Rodzaj kabiny krótka
Dop. masa całk. 3500 kg
Liczba osi / Rodzaj napędu / Skrzynia biegów 2 / przedni (4x2) / manualna
Rozstaw osi 4332 mm
Jednostka napędowa z zapłonem samoczynnym
Pojemność / Moc silnika 2299 ccm / 120kW (163KM)
Doładowanie Turbosp. z chłodn. powietrza
Liczba cylindrów / Układ cylindrów 4 / rzędowy
Norma spalin E5
Kolor powłoki lakierowej, (rodzaj lakieru) biały 2-warstwowy typu uni

Ogrzewanie postojowe
Kabina sypialna
Zawieszenie Pneumatyczne

33 700 PLNnetto

Załącznik 43277

Famat Serwis Sp. z o.o., Słomczyn 70, 05-600 Grójec, tel. + 48 516 579 714

33 700 PLNnetto