MERCEDES-BENZ GL 350 CDI 211KM 4MATIC- USZKODZONY

Numer aukcji: 209068

Do końca: 2 dni 20 godzin (2022-10-05 12:00:00)

Marka: Mercedes- Benz
Model: GL
Rok produkcji: 2011
Nr rejestracyjny: NEB41003
VIN: 4JGBF2FE8CA774898
Pierwsza rejestracja: 2011-01-01
Paliwo: Olej napędowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Karoseria: SUV
Klasa EURO: EURO 5
Przebieg: 1 km
Pojemność: 2987 cm3

Sprzedawany pojazd był przedmiotem pożyczki. W związku z tym w dowodzie rejestracyjnym figurują dane pożyczkobiorcy.

ASR
4WD
Alufelgi
Czujnik deszczu
Skórzana Tapicerka
Nawigacja Satelitarna
Kamera cofania
Czujnik zmierzchu
Automatyczna skrzynia biegów

Cena aktualna:

37 000 PLNnetto

Cena wywoławcza:

37 000 PLNnetto
Prowizja za udział w aukcji 2% Aukcja skierowana do podmiotów gospodarczych

37 000 PLNnetto
PLNnetto
LICYTUJ