Mercedes C200 CDI

Numer aukcji: 19070

Zakończona

Marka: Mercedes- Benz
Model: PANIGALE
Rok produkcji: 2016
Nr rejestracyjny: DW1F277
Paliwo: Olej napędowy
Karoseria: Kombi
Dowód rejestracyjny: TAK
Przebieg: 43577 km

MERCEDES-BENZ C Klasa Kombi [S 205] 14- (C 200 (BlueTEC) d 7G-TRONIC)Kolor: biały (zwykły)Wyposażenie standardowe:ABS - system zapobiegający blokowaniu się kół podczas hamowania, AGILITY CONTROL - komfortowy układ jezdny z selektywnym systemem amortyzacji, ASSYST - system aktywnego serwisowania pojazdu, Adaptacyjne, migające światła hamowania, Airbag 6 sztuk (czołowe poduszki kierowcy i pasażera, boczne poduszki - przód, kurtyny powietrzne), Airbag chroniący kolana - KNEEBAG, Airbag chroniący miednicę - PELVISBAG, Alarm antywłamaniowy (EDW), Asystent ESP dynamicznej jazdy na zakrętach, Attention Assist - asystent wspomagania koncentracji (monitorowanie parametrów zachowania kierowcy), Automatyczne włączanie świateł mijania, Colision Prevention Assist - ostrzeżenie przed zbyt małym odstępem od poprzedzającego pojazdu, ECO start/stop - funkcja wyłączania silnika podczas postoju, ESP - układ stabilizacji toru jazdy, El. podnoszenie szyb, przód i tył, Filtr cząstek stałych - DPF, Fotele przednie z częściową regulacją elektryczną, Hamulec postojowy - elektroniczny, Hill Start Assist - wspomaganie ruszania na wzniesieniu, Immobilizer, Instalacja radiowa z systemem Frontbass + 10 głośników, Interfejs Bluetooth, Kierownica wielofunkcyjna 3-ramienna - skórzana, Klimatyzacja automatyczna 2-strefowa THERMATIC, Kolumna kierownicy z manualną regulacją, Komputer pokładowy, Lampy tylne LED, Listwy progowe z napisem Mercedes-Benz, przód, Lusterka prawe i lewe ustawiane elektrycznie i podgrzewane, Lusterka w kolorze nadwozia, Pasy bezpieczeństwa 3-punktowe, Podsufitka materiałowa - szara, Przedni podłokietnik ze schowkiem, Przełącznik AGILITY SELECT z pięcioma trybami pracy, Radio Audio 20 USB (7 calowy wyświetlacz, Bluetooth, interfejs Apple, internet, SD), Relingi dachowe, czarne, błyszczące, Siatka na bagaż w bagażniku, Sygnalizacja niezapiętych pasów bezpieczeństwa, Sygnalizacja spadku ciśnienia w oponach, System automatycznego rozpoznawania fotelika dziecięcego na fotelu pasażera, System powiadamiania o wypadkach, Szyby atermiczne, Termometr zewnętrzny, Tirefit - zestaw do naprawy przebitej opony, Trzecie światło stop, Tylne oparcie składane, dzielone, Uchwyty ISOFIX do inst. fotelika dziecięcego, tył, Zamek centralny z pilotem, Światła do jazdy dziennej LEDWyposażenie dealerskie:Asystent parkowania z Parktronic - aktywny (system automatycznego parkowania - parkowanie równoległe, Felgi aluminiowe 17, 5-podwójnych ramion, z ogumieniem, Kamera ułatwiająca parkowanie z pomocniczymi liniami- tył, Lampy przednie LED (diodowe), Pakiet AVANTGARDE elementy wewnętrzne, Pakiet Night, Tempomat z regulowanym ogranicznikiem prędkości Speedtronic

Alufelgi

80 900 PLNnetto

Idea Fleet S.A.

Mercedes C200 CDI

Aukcja zakończona