Ford Connect 1,8 TDCi - Uszkodzony

Numer aukcji: 31710

Zakończona

Marka: FORD
Model: CONNECT
Rok produkcji: 2011
Nr rejestracyjny: PO6P694
Paliwo: Olej napędowy
Dowód rejestracyjny: TAK
Przebieg: 285315 km

FORD Connect 1.8 TDCi Euro 4 1753ccm - 110KM 2-2,3t 09-12 (Connect 230 LWB Trend)Kolor: granatowy (2-warstwowa)Wyposażenie standardowe:ABS, Airbag kierowcy i pasażera, Drugi rząd siedzeń składany, dzielony 60/40, Drzwi boczne prawe i lewe przesuwne, Drzwi tylne dwuskrzydłowe, oszklone, EBD - elektroniczny rozdział sił hamowania, El. podnoszenie szyb, przód, Klimatyzacja manualna, Kolumna kierownicy z mech. regulacją położenia, Lampki do czytania mapy, Listwy boczne, Lusterka boczne regulowane i podgrzewane elektrycznie, Radio CD sterowane z kierownicy, Szyba przednia ogrzewana, Wspomaganie układu kierowniczego, Wycieraczka szyby tylnej, Zamek centralny z pilotem, Zderzaki w kolorze nadwozia, Światła do jazdy dziennej, Światła przeciwmgielneWyposażenie dealerskie:Czujnik odległości przy parkowaniu - tył
Pojazd posiada 30- dniową polisę postojową.

Brak

4 900 PLNnetto
Aukcja skierowna do podmiotów gospodarczych

Aukcja zakończona