PEUGEOT 308 1.6 HDi

Numer aukcji: 64004

Do końca: 62 dni 7 godzin (2019-12-18 12:00:00)

Marka: Peugeot
Model: 308
Rok produkcji: 2014
Nr rejestracyjny: DW863YN
Paliwo: Olej napędowy
Karoseria: Kombi
Dowód rejestracyjny: TAK
Przebieg: 115156 km

PEUGEOT 308 SW 14-17 (308 SW 1.6 HDi Access)Kolor: Srebrny (metalic)Wyposażenie standardowe:ABS, AFU - system wspomagania hamowania, ASR - system kontroli trakcji, Airbag 6 sztuk: poduszki powietrzne czołowe i boczne dla kierowcy i pasażera, kurtyny powietrzne, Automatyczne włączanie świateł w przypadku nagłego hamowania, Czujnik ciśnienia w oponach, ESP - system stabilizacji toru jazdy, Felgi stalowe 15 z ogumieniem, Fotel kierowcy z mech. regulacją wysokości, Gniazdo 12V, Immobilizer, Kierownica 3-ramienna, Kierunkowskazy w obudowie lusterek zewnętrznych, Klimatyzacja, Kolumna kierownicy z regulacją w dwóch płaszczyznach, Komputer pokładowy, Koło zapasowe dojazdowe, Lampki do czytania w konsoli sufitowej z przodu, Lusterka boczne regulowane elektrycznie i ogrzewane, Pasy bezpieczeństwa przednie z napinaczami i ogranicznikami napięcia, Pasy bezpieczeństwa tylne (skrajne) 3-punktowe, REF - system rozdziału sił hamowania, Schowek w desce rozdzielczej przed pasażerem, zamykany, podświetlany, klimatyzowany, Sygnalizacja niezapiętych pasów bezpieczeństwa - przód i tył, Szyba przednia akustyczna, Szyby barwione, Tapicerka materiałowa, Tempomat z organicznikiem prędkości, Tylna kanapa składana, dzielona 2/3 - 1/3, Uchwyty ISOFIX do mocowania fotelika dziecięcego - tył, Uchwyty na kubki w konsoli środkowej, WIP Sound: Radio CD/MP3 (6 głośników) z gniazdem AUX i USB, sterowane z kierownicy, wyświetlacz A+, Wspomaganie układu kierowniczego, Wycieraczka + ogrzewanie tylnej szyby, Zabezpieczenie tylnych drzwi przed otwarciem przez dzieci, Zagłówki przednie i tylne z regulacją wysokości, Zamek centralny z pilotem, Światła LED do jazdy dziennejWyposażenie dealerskie:Elektryczne podnoszenie szyb, przód i tył, pakiet, Lakier metalik, Pakiet Kierowcy

26 100 PLNnetto

Idea Fleet S.A.

Famat Serwis Sp. z o.o., Słomczyn 70, 05-600 Grójec, Tel. + 48 516 579 714

PEUGEOT 308 1.6 HDi

26 100 PLNnetto