Autobus Golden Dragon XML- uszkodzony

Numer aukcji: 60452

Do końca: 15 dni 22 godziny (2019-10-02 12:00:00)

Marka:
Model: FIX STYLE
Rok produkcji: 2010
Nr rejestracyjny: LU468FR
Paliwo: Olej napędowy
Dowód rejestracyjny: TAK
Przebieg: 1 km

POJAZD USZKODZONY! BRAK KLUCZYKÓW!

DANE IDENTYFIKACYJNE POJAZDU (*) Dane: [A] IX-2018
Rodzaj pojazdu:VIN: L L S A K C D K 8 A A 0 0 0 0 0 5Marka: GOLDEN GRAGONNr rejestracyjny: LU468FRModel pojazdu: XMLNr Info-Ekspert:Wersja: 6155Rok produkcji:Autobus2010Data pierwszej rejestracji 2010-04-22, (w Polsce: 2017-05-12)Data wa¿nosci badania technicznego 2017-10-04Rodzaj autobusu miejski 3 drzwiowyDop. masa całk. 24300 kgLiczba osi / Rodzaj napedu / Skrzynia biegów 3 / 6x2 / automatycznaZawieszenie osi resoryInformujemy, że pojazd posiada jedynie polisę postojową 30-sto dniową. Po zakupie pojazdu obowiązkiem kupującego jest zawarcie nowej polisy ubezpieczeniowej we własnym zakresie.Rodzaj silnika z zapłonem samoczynnymPojemnosc / Moc silnika 8849 ccm / 202kW (275KM)Doładowanie Turbosp. z chłodn. powietrzaLiczba cylindrów / Układ cylindrów 4 / rzedowyNorma spalin E5Kolor powłoki lakierowej, (rodzaj lakieru) ZÓŁTO-BIAŁY 1-warstwowy typu uni

Pojazd posiada 30- dniową polisę postojową.

Brak

7 400 PLNnetto
Aukcja skierowna do podmiotów gospodarczych

Famat Serwis Sp. z o.o., Słomczyn 70, 05-600 Grójec, Tel. + 48 516 579 714

7 400 PLNnetto