MINI Countryman

Numer aukcji: 45192

Do końca: 29 dni 23 godziny (2019-10-16 13:00:00)

Marka: Mini
Model: Cooper
Rok produkcji: 2015
Nr rejestracyjny: DW518YW
Paliwo: Benzyna
Karoseria: Hatchback
Dowód rejestracyjny: TAK
Przebieg: 53314 km

MINI [BMW] Countryman [R60] 10-16 (Cooper EU6)Kolor: Biały (2-warstwowy uni)Wyposażenie standardowe:ABS, Airbag 6 sztuk: czołowe i boczne poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera, kurtyny powietrzne, Automatyczne ryglowanie drzwi przy prędkości 16 km/h, Dach w kolorze kontrastowym, EBV - elektroniczny rozdział sił hamowania, Elektryczne podnoszenie szyb, przód i tył, Fotel kierowcy z mechaniczną regulacją wysokości, Immobilizer, Kierownica 2-ramienna, Klamki zewnętrzne chromowane, Klimatyzacja, Kolumna kierownicy regulowana w pionie i w poziomie, Lakier niemetalizowany, Listwy atrapy chłodnicy chromowane, Lusterka boczne regulowane elektrycznie, Lusterka zewnętrzne asferyczne, Lusterka zewnętrzne oraz dysze spryskiwaczy ogrzewane, Lusterka zewnętrzne w kolorze nadwozia, Mocowanie do fotelika dziecięcego ISOFIX na tylnej kanapie, Pakiet serwisowy MINI Service Inclusive L - 5 lat / 50 000 km, Pasy bezpieczeństwa z pirotechnicznymi napinaczami z przodu, Radio MINI CD, Radio MINI CD/MP3/WAV, Relingi dachowe, Sygnalizacja uszkodzenia opony, System Auto Start Stop, System wspomagający hamowanie na zakrętach - CBC, Tapicerka materiałowa Cosmos, Trzecie światło STOP, Uchwyty na napoje z przodu, Układ dynamicznej kontroli stabilności DSC, Wejście AUX-IN, Wspomaganie układu kierowniczego - elektryczne, Wyłącznik poduszki powietrznej pasażera, Zamek centralny, Zderzaki w kolorze nadwozia, Zestaw naprawczy do opon MINI MobilityWyposażenie dealerskie:Automatyczna skrzynia biegów Steptronic, Dach i lusterka zewnętrzne w kolorze czarnym, Felgi aluminiowe 17, 5-Star Double spoke, czarne z ogumieniem, Fotel pasażera z mechaniczną regulacją wysokości, Fotele przednie sportowe, Kierownica skórzana, sportowa z dźwigienkami zmiany biegów, Lusterka boczne składane elektrycznie (pakiet do lusterek zewnętrznych), Pakiet City, Pakiet Pepper, Pakiet Wired, Pięć miejsc siedzących, Rozszerzenie interfejsu audio o telefony komórkowe, Zewnętrzne elementy ozdobne - Chrome Line Exterior

Alufelgi

49 800 PLNnetto

Idea Fleet S.A.

MINI Countryman

49 800 PLNnetto