VOLVO V40 D3 Momentum

Numer aukcji: 24845

Zakończona

Marka: Volvo
Model: V40
Rok produkcji: 2013
Nr rejestracyjny: WB6810H
Paliwo: Olej napędowy
Karoseria: Hatchback
Dowód rejestracyjny: TAK
Przebieg: 42027 km

VOLVO V40 12-16 (V40 D3 Momentum aut)Kolor: Szary (2-warstwowy metalik)Wyposażenie standardowe:ABS, Airbag 6 sztuk: poduszki powietrzne czołowe i boczne dla kierowcy i pasażera, kurtyny powietrzne, Alarm z czujnikami ruchu i przechyłu, Czujnik deszczu, DSTC - system kontroli stabilności i trakcji, Dywaniki - wykładzina, Dźwignia hamulca ręcznego pokryta skórą, Dźwignia zmiany biegów pokryta skórą, EBA - system wspomagania nagłego hamowania, EBD - elektroniczny rozdział sił hamowania, EBL - automatyczne włącznie świateł awaryjnych podczas nagłego hamowania, Elektroniczny kluczyk z funkcją Keyless Start, Elektrycznie podnoszone szyby przednie i tylne, Elektrycznie składane lusterka zewnętrzne z oświetleniem podłoża, Felgi aluminiowe 16 MATRES z ogumieniem, Filtr przeciwpyłkowy, Fotel kierowcy z regulacją odcinka lędźwiowego, Fotel pasażera z regulacją odcinka lędźwiowego, Immobilizer, Kierownica skórzana z aluminiowym wykończeniem, Klimatyzacja automatyczna - 2 strefowa, Kolumna kierownicy regulowana w dwóch płaszczyznach, Komputer pokładowy, Lampki do czytania z przodu i z tyłu, Lusterka boczne regulowane elektrycznie i ogrzewane, Ogrzewane dysze spryskiwaczy, Poduszka powietrzna chroniąca pieszego, Podłokietnik przedni, Podświetlane lusterka do makijażu, Podświetlany i zamykany schowek na rękawiczki, Radio Performance CD/MP3/WMA, 4x25W, 4 głośniki, złącze Aux, wyświetlacz LCD 5-calowy, Sterowanie systemu audio z koła kierownicy, Sygnalizacja zapięcia pasów bezpieczeństwa dla wszystkich miejsc, System Start-Stop, System inteligentnego informowania kierowcy IDIS, System zabezpieczeń przed skutkami uderzeń bocznych SIPS, System zabezpieczeń przed urazami kręgosłupa szyjnego WHIPS, Szyby barwione, Tapicerka winylowo-tekstylna Linne, Tempomat, Trzecie światło STOP, Tylne oparcie składane, dzielone 40/60, Uchwyt na bilety parkingowe, Uchwyty ISOFIX do inst. fotelika dziecięcego na tylnej kanapie, Uchwyty na kubki z przodu, Układ szybkiego nagrzewania wnętrza PTC, Układ wspomagania hamowania City Safety, Wskaźnik temperatury zewnętrznej, Wykończenie wnętrza Shimmer Graphite, Zamek centralny zdalnie sterowany, Zawieszenie dynamiczne, Zestaw do naprawy przebitej oponyWyposażenie dealerskie:Kamera wspomagająca parkowanie tyłem, Lakier metalizowany, Pakiet City, Pakiet Light, Pakiet Nawigacja, Szyberdach szklany otwierany elektrycznie

Alufelgi

Cena aktualna:

41 100 PLNnetto

Cena wywoławcza:

34 000 PLNnetto

Historia licytacji:

Użytkownik Cena Data
mo...0 41 100 PLN 2019-09-13 13:17:04
do...1 41 000 PLN 2019-09-13 13:16:14
da...t 39 500 PLN 2019-09-13 13:00:32
In...I 37 500 PLN 2019-09-13 12:59:03
Ja...a 37 100 PLN 2019-09-13 12:58:10
Ri...P 36 200 PLN 2019-09-13 12:56:43
ra...0 35 300 PLN 2019-09-13 12:50:53
Kr...i 35 100 PLN 2019-09-13 07:58:27

Idea Fleet S.A.

VOLVO V40 D3 Momentum

Historia licytacji

Aukcja zakończona