FORD MONDEO 2.0 TDCi Silver X Plus

Numer aukcji: 94164

Do końca: 58 dni 14 godzin (2020-04-22 12:00:00)

Marka: Ford
Model: Mondeo
Rok produkcji: 2014
Nr rejestracyjny: PO7G254
Paliwo: Olej napędowy
Karoseria: Hatchback
Przebieg: 196889 km

FORD Mondeo Hatchback 10-14 (Mondeo 2.0 TDCi Silver X Plus)Kolor: Srebrny (2-warstwowy uni)Wyposażenie standardowe:ABS, Airbag 6 sztuk: poduszki powietrzne czołowe i boczne dla kierowcy i pasażera, kurtyny powietrzne, Airbag chroniący kolana kierowcy, Dwa składane kluczyki z pilotem zdalnego sterowania zamkiem centralnym, EBD - elektroniczny rozdział sił hamowania, Felgi stalowe 16 z ogumieniem, Fotel kierowcy z elektryczną regulacją wysokości, Fotel kierowcy z regulacją lędźwiową, Klimatyzacja dwustrefowa z automatyczną regulacją temperatury (DEATC), Kolumna kierownicy skórzana regulowana w dwóch płaszczyznach, Komputer pokładowy, Lusterka boczne regulowane elektrycznie i ogrzewane, Lusterka boczne w kolorze nadwozia, Radio 6000CD z zestawem głośnomówiącym Bluetooth i sterowaniem głosowym, Sygnalizacja hamowania awaryjnego, Szyba przednia ogrzewana, Szyby przednie i tylne elektryczne z systemem automatycznego otwierania / zamykania, Tapicerka materiałowa, Układ IVD (ESP-stabilizacja toru jazdu + TA-kontrola trakcji + EBA-wspomaganie hamowania awaryjnego), Wskaźnik temperatury zewnętrznej, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny z pilotem, Światła do jazdy dziennej, diodowe (LED), Światła przeciwmgielne, przódWyposażenie dealerskie:Koło zapasowe dojazdowe, Lakier metalik

23 000 PLNnetto

Idea Fleet S.A.

Famat Serwis Sp. z o.o., Słomczyn 70, 05-600 Grójec, Tel. + 48 516 579 714

23 000 PLNnetto