Opel Movano 2,3 CDTI 170KM + Winda - Uszkodzony

Numer aukcji: 18851

Do końca: 6 dni 18 godzin (2019-06-24 13:00:00)

Marka: Opel
Model: Movano
Rok produkcji: 2018
Nr rejestracyjny: DW1Y653
Paliwo: Olej napędowy
Ilość drzwi: 2/3
Dowód rejestracyjny: TAK

ASR

Cena aktualna:

23 400 PLNnetto

Cena wywoławcza:

23 400 PLNnetto
Prowizja za udział w aukcji 2% Aukcja skierowna do podmiotów gospodarczych

23 400 PLNnetto
PLNnetto
LICYTUJ