Opel Movano 2,3 CDTI 170KM + Winda - Uszkodzony

Numer aukcji: 69236

Do końca: 6 dni 7 godzin (2019-10-23 12:00:00)

Marka: Opel
Model: Movano
Rok produkcji: 2018
Nr rejestracyjny: DW1Y653
Paliwo: Olej napędowy
Ilość drzwi: 2/3
Dowód rejestracyjny: TAK
Przebieg: 8475 km

ASR

16 800 PLNnetto

16 800 PLNnetto