Przystawka do zbioru kukurydzy Claas Corio 575C

Numer aukcji: 56409

Zakończona

Dane przedmiotu:

Rok produkcji: 2018
Nr seryjny: H0600037

Przystawka do zbioru kukurydzy, typ CORIO 575C.Producent/marka: CLAAS.Parametry techniczne: Liczba rzędów: 5; Rozstaw rzędów (cm): 75; Kąt roboczy 170;  Szerokość robocza (m): 3,93  Szerokość transportowa (m): 3,93;  Masa (kg): 1770; Oznaczenie CE na tabliczce znamionowej: Tak.źródło: www.claas.plWyposażenie: Wał przekładni;  Siekacz poziomy;  Regulacja mechaniczna; Prostoliniowe walce zrywające.
Opis stanu technicznego.Ogólny stan techniczny wizualny dobry.Oględziny na placu depozytowym:  Brak możliwości weryfikacji funkcjonalności przyrządu roboczego; Widoczne ślady użytkowania: zabrudzenia, zarysowania eksploatacyjne, ubytki powłoki lakierowej, rdzawy nalot; Elementy robocze: nie stwierdzono widocznych uszkodzeń mechanicznych, wizualnie kompletne; Dokumentacja techniczna: brak (nie udostępniono podczas oględzin); Przyrząd żniwny nie posiada aktualnego przeglądu/opinii serwisu, wymaga przeprowadzenia bieżących czynności serwisowych.Wyposażenie widoczne na zdjęciach.

84 000 PLNnetto
Aukcja skierowna do podmiotów gospodarczych

Famat Serwis Sp. z o.o., Słomczyn 70, 05-600 Grójec, Tel. + 48 516 579 714

Aukcja zakończona