Forwarder TIMBERJACK 1110D wraz z klembankiem

Numer aukcji: 18391

Do końca: 6 dni 18 godzin (2019-06-24 13:00:00)

Dane przedmiotu:

Rok produkcji: 2005
Nr seryjny: WJ1110D001536

Forwarder, typ 1110D 8W.Liczba motogodzin wg wskazania licznika (h): Brak danychProducent/marka: TIMBERJACK Oy Finlandia.Parametry techniczne (wyposażenie standardowe): Moc silnika (kW): 120 (2000 rpm); Moment obrotowy: 719 Nm @ 1400 rpm; Zbiornik paliwa (l): 150; Ładowność (kg): 12 000; Siła uciągu (kN): 150; Prędkość jazdy: max. 23 km/h; Układ hydrauliczny: wykrywanie obciążenia, regulowana moc; Zbiornik hydrauliczny (l): 140; Układ elektryczny (V): 24; Akumulator: 2 x 140 Ah; Alternator: 100 A/24 V; Prześwit (mm): 655; Długość maszyna (mm): ~9825;Opinia nr 64/03/2019Strona 4 z 36Fabryka Wycen Sebastian Kurmanowski Szerokość (mm): 2880; Wysokość transportowa (mm): 3 770; Liczba kół: 8; Masa (kg): 15850; Hydrauliczne hamulce serwisowe i robocze; Oznaczenie CE na tabliczce znamionowej: Tak.źródło: broszura producentaWyposażenie: Żuraw:Typ: CF585;Zasięg (m): 8,5;Rok produkcji: brak danych (nie odnaleziono tabliczki znamionowej);Nr seryjny: brak danych (nie odnaleziono tabliczki znamionowej);Maks. obciążenie przy maksymalnym zasięgu(kg): 800; Rotator Indexator GV 12 nr seryjny 41457(na podstawie udostępnionej faktury zakupu, nie odnaleziono tabliczki znamionowej); Kleszcze HSP Gripen (na podstawie udostępnionej faktury zakupu, nie odnaleziono tabliczki znamionowej); Lampy robocze ksenonowe; Joysticki sterujące; Radio/CD Blaupunkt; Klimatyzacja/ogrzewanie; Okna z poliwęglanu; Wycieraczka przednia; Kabina ROPS/FOPS.Uwagi: Dokumentacja techniczno-ruchowa: brak (nie okazano podczas oględzin). Dokumentacja udostępniona przez zleceniodawcę: faktura proforma zakupu używanej maszyny z 2013 r.

Opis stanu technicznego.Ogólny stan techniczny wizualny zły.Oględziny na placu depozytowym: Brak możliwości uruchomienia maszyny i przeprowadzenia próby ruchowej:Osprzęt silnika zdekompletowany;Układ wydechowy niekompletny, kolektor z elementami turbosprężarki zdemontowany, widoczne liczne braki osprzętu silnika (do weryfikacji w warunkach warsztatowych);W zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia widoczne ślady oleju;Brak możliwości określenia stanu układu kierowniczego i hamulcowego; Układ hydrauliczny:Brak możliwości określenia funkcjonalności;Widoczne liczne wycieki instalacji hydraulicznej;Metalowe przewody z widocznymi śladami napraw, spawania; Kabina operatora:Komputer z systemem Timbermatic: brak;Widoczne znaczne zabrudzenia eksploatacyjne;Osłony maskujące niekompletne;Pulpit i osłony maskujące z licznymi zarysowaniami, wgnieceniami i miejscowymi ubytkami materiału, niekompletne przyciski funkcyjne;Pokrętła regulacji ogrzewania/klimatyzacji niekompletne;Na podłodze złożone zdemontowane elementy wyposażenia, bez specyfikacji i zabezpieczenia;Fotel operatora silnie zabrudzony;Szyba z licznymi zarysowaniami i pęknięciami;Drzwi kabiny: widoczne ślady prowizorycznej naprawy, spawania; Nadwozie:Kabina, zabudowa silnika i układu napędowego: widoczne liczne wgniecenia, ubytki powłoki lakierowej, rdzawy nalot, ślady prowizorycznych napraw, spawania;Lampy przednie: pęknięte osłony; Naczepa: rdzawy nalot, krata ochronna ze śladami prowizorycznych napraw, spawania; Żuraw: ramię główne wysięgnika ze śladami napraw, spawania, szpachlowania; Rotator zdemontowany, złożony w kabinie, brak możliwości określenia kompletności; Kleszcze zdemontowane, złożony na naczepie; Opony tył 700/45x26,5 4 sztuki – zużycie bieżnika 100 %, opony przód Trelleborg 710/45x26,5 2 sztuki, Nokian 710/45x26,5 2 sztuki – zużycie bieżnika 100%; tarcze kół posiadają liczne wgniecenia oraz ślady korozji; Licznik mechaniczny: ze względu na zainstalowany moduł Nokia, brak możliwości odczytania liczby roboczogodzin; Dokumentacja techniczno-ruchowa: brak (nie okazano podczas oględzin); Kluczyki: 1 komplet; Liczba roboczogodzin w listopadzie 2013 roku: 20 244 (na podstawie udostępnionej faktury zakupu); Forwarder nie posiada aktualnego przeglądu/opinii serwisu, przed uruchomieniem i dalszą eksploatacją wymaga przeprowadzenia koniecznych napraw i bieżących czynności serwisowych oraz uzupełnienia braków wyposażenia. Ze względu na warunki techniczne podczas oględzin -na placu depozytowym forwarder ciasno zastawiony przez inne maszyny - możliwe dalsze, niestwierdzone uszkodzenia.Wyposażenie widoczne na zdjęciach.Uwagi: Brak informacji o przeprowadzonych przeglądach, naprawach oraz warunkach eksploatacji.

124 000 PLNnetto
Aukcja skierowna do podmiotów gospodarczych

Famat Serwis Sp. z o.o., Słomczyn 70, 05-600 Grójec, Tel. + 48 516 579 714

124 000 PLNnetto