Naczepa FLIEGL SDS

Numer aukcji: 66410

Zakończona

Dane przyczepy / naczepy:

Rok produkcji: 2017
Nr rejestracyjny: DW471XP
Dowód rejestracyjny: Jest

Opis przedmiotu aukcji:

 
Informujemy, że w przypadku zawarcia nowej umowy leasingowej na przedmiot wylicytowany na naszej stronie internetowej, gdzie właścicielem przedmiotu jest Idea Getin Leasing SA, konieczne będzie pokrycie kosztów bieżącej polisy ubezpieczeniowej do końca jej trwania.
 
UWAGA !!! DW JEST W NASZYM POSIADANIU. ABY ZAREJESTROWAĆ PRZEDMIOTOWY POJAZD  KONIECZNE JEST DOKONANIE NAPRAWY I WYKONANIE PRZEGLĄDU TECHNICZNEGO -. POJAZD POCHODZI Z UMOWY POŻYCZKI, DLATEGO W DR FIGURUJĄ DANE POŻYCZKOBIORCY, NATOMIAST GL SA NA PODSTAWIE UMOWY PRZEWŁASZCZENIA JEST JEDYNYM I NIEPODZIELNYM WŁAŚCICIELEM PRZEDMIOTOWEGO POJAZDU. WYSTAWIAMY PEŁNĄ FAKTURĘ VAT , KTÓRA W ŚWIETLE OBOWIĄZUJĄCYCH PRZEPISÓW PRAWNYCH JEST AKTEM WŁASNOŚCI PRZEDMIOTOWEGO POJAZDU. PO SPRZEDAŻY DOŁĄCZYMY RÓWNIEŻ UWIERZYTELNIONE DOKUMENTY POTWIERDZAJĄCE WŁASNOŚC POJAZDU W POSTACI:
 
- UMOWY POŻYCZKI Z NASZYM KLIENTEM
 
- UMOWY PRZEWŁASZCZENIA
 
- WYPOWIEDZENIE UMOWY POŻYCZKI
 
PO  WYKONANIU BADANIA TECHNICZNEGO NA PODSTAWIE POWYŻSZYCH DOKUMENTÓW MOŻLIWE BĘDZIE  ZAREJESTROWANIE PRZEDMIOTOWEGO POJAZDU NA KLIENTA DOCELOWEGO.WYSTAWIMY DO TEJ OPERACJI ODPOWIEDNIE PEŁNOMOCNICTWO.
 

Cena:

25 000 PLNnetto
Prowizja za udział w aukcji 1%
Aukcja skierowana do podmiotów gospodarczych

Opinia rzeczoznawcy:

Wycena 1

Sprzedający:

Idea Getin Leasing S.A.
Strzegomska 42b
53-611 Wrocław

Miejsce przechowywania:

ul. Fabryczna 24, 55-080 Pietrzykowice, tel. + 48 71 77 88 950

Dlaczego Idea Getin Leasing?

Naczepa FLIEGL SDS

Aukcja zakończona