Ciągnik rolniczy Claas Axion 850

Numer aukcji: 2260

Do końca: 13 dni 17 godzin (2019-07-01 13:00:00)

Dane przedmiotu:

Rok produkcji: 2015
Nr seryjny: A4062DRA4001941

Ciągnik rolniczy, typ AXION 850 (A40).Liczba motogodzin wg wskazania licznika (h):2917Producent/marka: CLAAS.Parametry techniczne: Data pierwszej rejestracji: 25.03.2016, Ważność badań technicznych: 25.03.2019 – nie ważne DMC: 14 000 kg, DMC zespołu pojazdów: 40 000 kg, Masa własna: 9 425 kg, Pojemność skokowa silnika: 6728 cm3 Moc silnika: 186 kW / 253 KM Ilość miejsc: 2 Oznaczenie CE na tabliczce znamionowej: NIE.źródło: tabliczka znamionowa, Dowód Rejestracyjny.Wyposażenie: TUZ Przedni 4,6t, Przekładnia 24/24 HEXASHIFT z HEXACTIV AUTO PILOT Przygotowanie do GPS PILOT Komputer nawigacji CLAAS TELEMATICS Układ pneumat. 2+1 Oś przednia amortyzowana PROACTIV

 WOM 540/540 ECO + 1000 obr./min Kabina z amortyzacją 4-punktową Fotel amortyzowany pneumatyczny SEARS Klimatyzacja 600/70 R30 Trelleborg TM900 High Power / felga stała 710/70 R42 Trelleborg TM900 High Power / felga stałaUwagi: Dokumentacja techniczna: brak.
 Opis stanu technicznego.Ogólny stan techniczny wizualny dobry.Oględziny na parkingu depozytowym: Silnik uruchomiono, praca silnika w badanym zakresie bez zastrzeżeń; Dokonano jazdy testowej na luźniej nawierzchni (żwir) nieprawidłowości niestwierdzono. Widoczne ślady użytkowania: zabrudzenia, zarysowania eksploatacyjne, ubytkipowłoki lakierowej; Dokumentacja techniczna: brak (nie udostępniono podczas oględzin); Części ciągnika uszkodzone kwalifikujące się do napraw/wymiany:- błotnik koła przedniego lewego – porysowany,- błotnik koła przedniego prawego – porysowany,- stopień dolny lewy – wygięty,- tapicerka fotela operatora – przepalenia punktowe. Brak uchwytu środkowego przedniego TUZ-a, Brak uchwytu środkowego tylnego TUZ-a, Brak zaczepu tylnego regulowanego, Stwierdzono wolne niewpięte wtyczki z przewodami przy ramieniu kierunkowskazuprzedniego lewego oraz w okolicy stopni – konieczność weryfikacji w warunkachserwisowych. Kluczyk – połamany uchwyt.

Informujemy, że w przypadku zawarcia nowej umowy leasingowej na przedmiot wylicytowany na naszej stronie internetowej, gdzie właścicielem przedmiotu jest Idea Getin Leasing SA, konieczne będzie pokrycie kosztów bieżącej polisy ubezpieczeniowej do końca jej trwania.

UWAGA !!! DW JEST W NASZYM POSIADANIU. ABY ZAREJESTROWAĆ PRZEDMIOTOWY POJAZD  KONIECZNE JEST DOKONANIE NAPRAWY I WYKONANIE PRZEGLĄDU TECHNICZNEGO -. POJAZD POCHODZI Z UMOWY POŻYCZKI, DLATEGO W DR FIGURUJĄ DANE POŻYCZKOBIORCY, NATOMIAST GL SA NA PODSTAWIE UMOWY PRZEWŁASZCZENIA JEST JEDYNYM I NIEPODZIELNYM WŁAŚCICIELEM PRZEDMIOTOWEGO POJAZDU. WYSTAWIAMY PEŁNĄ FAKTURĘ VAT , KTÓRA W ŚWIETLE OBOWIĄZUJĄCYCH PRZEPISÓW PRAWNYCH JEST AKTEM WŁASNOŚCI PRZEDMIOTOWEGO POJAZDU. PO SPRZEDAŻY DOŁĄCZYMY RÓWNIEŻ UWIERZYTELNIONE DOKUMENTY POTWIERDZAJĄCE WŁASNOŚC POJAZDU W POSTACI:
 - UMOWY POŻYCZKI Z NASZYM KLIENTEM
 - UMOWY PRZEWŁASZCZENIA
 - WYPOWIEDZENIE UMOWY POŻYCZKI

PO  WYKONANIU BADANIA TECHNICZNEGO NA PODSTAWIE POWYŻSZYCH DOKUMENTÓW MOŻLIWE BĘDZIE  ZAREJESTROWANIE PRZEDMIOTOWEGO POJAZDU NA KLIENTA DOCELOWEGO.WYSTAWIMY DO TEJ OPERACJI ODPOWIEDNIE PEŁNOMOCNICTWO.

380 000 PLNnetto
Aukcja skierowna do podmiotów gospodarczych

Famat Serwis Sp. z o.o., Słomczyn 70, 05-600 Grójec, Tel. + 48 516 579 714

380 000 PLNnetto