Agregat Unia Grudziądz CUT L3.9 X 560

Numer aukcji: 55159

Zakończona

Dane przedmiotu:

Rok produkcji: 2014
Nr seryjny: 1451 R 2014

Brona talerzowa, typ CUT L 3.9x560.Producent/marka: UNIA Sp. z o.o. Polska.Parametry techniczne: Brona CUT: L 3,9x560; Szerokość robocza (m): 3,9; Liczba talerzy (szt.): 36 Podziałka międzytalerzowa (m): 0,23; Max. głębokość robocza (m): 0,15; Prędkość robocza (km/h): 7-11; Wydajność (ha/h): 2,73÷3,52; Zapotrzebowanie mocy (KM/kW): 110-140/81-103 Masa bez wału (kg): 1000; Wymiary bez wału dł./szer./wys. (mm): 2900/3900/1270; Oznaczenie CE na tabliczce znamionowej: Tak.źródło www.uniamachines.comWyposażenie: 4 sekcje talerzy ustawione w kształcie litery X; Talerze uzębione ø560x4 mm; Skrobaki talerzy; Wał dogniatający rurowy; Podwozie z dyszlem model CUTXL, nr seryjny 13200081 (na podstawie tabliczki znamionowej); Opony MITAS IMPLEMENT 10.0/80-12; Sprzęg do siewnika; Regulacja mechaniczna agregatu:Regulacja położenia wału;Ustawienie kąta roboczego sekcji talerzowej;Regulacja skrobaków talerzy.Uwagi: Dokumentacja techniczna: brak (nie okazano podczas oględzin). Brak informacji o opcjach specjalnych wyposażenia.
Opis stanu technicznego.Ogólny stan techniczny wizualny średni.Oględziny na placu depozytowym:  Próba sprawności w zakresie uruchomienia: nie przeprowadzono; Brak możliwości przeprowadzenia próby roboczej i potwierdzenia sprawności w działaniu; Widoczne ślady użytkowania: zabrudzenia i zarysowania eksploatacyjne, ubytki powłoki lakierowej, rdzawy nalot; Brak widocznych uszkodzeń mechanicznych; Elementy robocze wizualnie kompletne, zużycie eksploatacyjne widoczne na zdjęciach; Opony MITAS IMPLEMENT 10.0/80-12 – zużycie bieżnika 50%; Dokumentacja techniczna: brak (nie udostępniono podczas oględzin); Maszyna nie posiada aktualnego przeglądu/opinii serwisu, przed uruchomieniem wymaga przeprowadzenia bieżących czynności serwisowych.Wyposażenie widoczne na zdjęciach.

14 700 PLNnetto

Famat Serwis Sp. z o.o., Słomczyn 70, 05-600 Grójec, Tel. + 48 516 579 714

Aukcja zakończona