Prasa zwijająca Ursus Z-543/A

Numer aukcji: 56401

Do końca: 5 dni 9 godzin (2019-08-28 09:00:00)

Dane przedmiotu:

Rok produkcji: 2015
Nr seryjny: 5543470222

Prasa zwijająca, typ Z-543/A.Producent/marka: URSUS.Parametry techniczne: Masa własna: 2090 kg, Zaczep: 3,8 kN, Prędkość transportowa: 20 km/h Wymiary: długość x szerokosć x wysokość: 3535 x 2450 x 2100 mm, Wymiary beli: 1200 x 1200 mm, Masa beli ze słomy / siana / zielonki: 100 - 170 / 150 - 270 / 300 – 1000 kg, Wydajność bel na godzinę: 35 / 48 szt., Szerokość robocza podbieracza: 1900 mm, Ogumienie: STARCO AW 400/60-15,5 – Zużycie 20% Oznaczenie CE na tabliczce znamionowej: Tak.źródło: tabliczka znamionowa, wyspecjalizowane witryny internetowe.Wyposażenie: Prosty sterownik elektroniczny, Centralne smarowanie, Owijanie siatką.Uwagi: Dokumentacja techniczna: brak.
Opis stanu technicznego.Ogólny stan techniczny wizualny dobry.Oględziny na parkingu depozytowym: Brak możliwości weryfikacji funkcjonalności maszyny; Widoczne ślady użytkowania: zabrudzenia, zarysowania eksploatacyjne, ubytkipowłoki lakierowej; Elementy robocze: nie stwierdzono widocznych uszkodzeń mechanicznych, wizualniekompletne; Dokumentacja techniczna: brak (nie udostępniono podczas oględzin); Prasa nie posiada aktualnego przeglądu/opinii serwisu, wymaga przeprowadzeniabieżących czynności serwisowych, Bral wałka WOM, Koło podporowe lewe – zdemontowane.

26 200 PLNnetto

Famat Serwis Sp. z o.o., Słomczyn 70, 05-600 Grójec, Tel. + 48 516 579 714

Prasa zwijająca Ursus Z-543/A

26 200 PLNnetto