Drukarka UV HP Scitex FB750

Numer aukcji: 140226

Do końca: 3 dni 1 godzina (2020-08-11 09:00:00)

Dane przedmiotu:

Rok produkcji: 2018
Nr seryjny: SG62B11002

Drukarka UV HP Scitex FB750Producent/marka: HP.Parametry techniczne: Zasilanie: 200-240 V, 50/60 Hz, 12 A, Pobór mocy: 2,6 kW, Szerokość taśmy: 2550 mm, Wymiary (dł. x szer. x wys.): 4117 x 1050 x 1490 mm, Rozmiar modelu Scitex: 2,5 m, Technologia druku: atramentowy druk piezoelektryczny, atrament suszonypromieniowaniem UV, Jakość druku w kolorze (tryb best): Do 1200 x 600 dpi, Zgodne rodzaje atramentów: atrament pigmentowy suszony promieniowaniem UV, Liczba wkładów drukujących: 6 (Cyan, Magenta, Yellow, blacK, Lt. Cyan, Lt. Magenta)lub 5 (Cyan, Magenta, Yellow, blacK, White), Objętość kropli atramentu: zmienna objętość kropli, Masa własna: 814 kg, Oznaczenie CE na tabliczce znamionowej: Tak.źródło: tabliczka znamionowa, wyspecjalizowane witryny internetowe.Wyposażenie: Stół rolkowy o wymiarach – 2615 x 520 mm, Stół rolkowy o wymiarach - 2615 x 900 mm, Przewód zasilający,
 Zasilacz, Kółka transportowe, 2 cartridge.

Opis stanu technicznego.Ogólny stan techniczny wizualny dobry.Oględziny w magazynie depozytowym: Urządzenie składowane w magazynie depozytowym bez możliwości sprawdzenia wdziałaniu. Widoczne ślady użytkowania: zabrudzenia, zarysowania eksploatacyjne, ubytkipowłoki lakierowej; Elementy robocze: stwierdzono uszkodzenia mechaniczne taśmy. Miejsce montażu tuszy – znacznie zanieczyszczone, Brak informacji czy urządzenie zostało prawidłowo wyłączone z eksploatacji iwyczyszczone z pozostałości atramentu – konieczność weryfikacji w warunkachserwisowych. Dokumentacja techniczna: brak (nie udostępniono podczas oględzin);Wyposażenie widoczne na zdjęciach.Uwagi: Brak informacji o przeprowadzonych przeglądach, naprawach oraz warunkacheksploatacji.

Cena aktualna:

36 000 PLNnetto

Cena wywoławcza:

36 000 PLNnetto
Prowizja za udział w aukcji 2% Aukcja skierowana do podmiotów gospodarczych

Wycena 4

Famat Serwis Sp. z o.o., Słomczyn 70, 05-600 Grójec, Tel. + 48 516 579 714

Drukarka UV HP Scitex FB750

36 000 PLNnetto
PLNnetto
LICYTUJ