HYUNDAI ix35- uszkodzony

Numer aukcji: 63680

Zakończona

Marka: HYUNDAI
Model: IX 35
Rok produkcji: 2014
Nr rejestracyjny: PO2CT66
Paliwo: Olej napędowy
Karoseria: SUV

Hyundai ix35

Pojazd posiada 30- dniową polisę postojową.

Brak

Cena aktualna:

13 900 PLNnetto

Cena wywoławcza:

13 800 PLNnetto
Prowizja za udział w aukcji 2% Aukcja skierowana do podmiotów gospodarczych

Załącznik 6174

Historia licytacji:

Użytkownik Cena Data
MP...D 13 900 PLN 2019-09-23 11:59:47

HYUNDAI ix35- uszkodzony

Historia licytacji

Aukcja zakończona