HYUNDAI ix35- uszkodzony

Numer aukcji: 61822

Do końca: 1 dzień 22 godziny (2019-09-18 12:00:00)

Marka: HYUNDAI
Model: IX 35
Rok produkcji: 2014
Nr rejestracyjny: PO2CT66
Paliwo: Olej napędowy
Karoseria: SUV
Dowód rejestracyjny: TAK

Brak

14 500 PLNnetto
Aukcja skierowna do podmiotów gospodarczych

Załącznik 6174

HYUNDAI ix35- uszkodzony

14 500 PLNnetto